VBA-240-AKA
Part Number:
VBA-240-AKA
Circuit :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 240VAC
Mounting Type :
Socketable
Trip Range :
200 ~ 270V AC
Voltage - Supply :
240VAC