VBA-24-DLA
Part Number:
VBA-24-DLA
Circuit :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 240VAC
Mounting Type :
Socketable
Trip Range :
19 ~ 29V DC
Voltage - Supply :
24VDC