SLD-230-ASA
Part Number:
SLD-230-ASA
Circuit :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 240VAC
Mounting Type :
Socketable
Trip Range :
185 ~ 230V AC
Voltage - Supply :
208 ~ 240VAC