VBA-120-AKA
Part Number:
VBA-120-AKA
Circuit :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 240VAC
Mounting Type :
Socketable
Trip Range :
90 ~ 150V AC
Voltage - Supply :
120VAC