VBA-120-AFN
Part Number:
VBA-120-AFN
Circuit :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 240VAC
Mounting Type :
Chassis Mount
Trip Range :
108 ~ 132V AC
Voltage - Supply :
120VAC