LC4HW-T6-AC240V
Part Number:
LC4HW-T6-AC240V
Description:
COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Count Rate :
30Hz, 5kHz
Output Type :
Solid State (2)
Panel Cutout Dimensions :
Square - 45.00mm x 45.00mm
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
100 ~ 240VAC