LC4H-R4-DC24V
Part Number:
LC4H-R4-DC24V
Description:
COUNTER LCD 4 CHAR 12-24V PNL MT
Count Rate :
30Hz, 5kHz
Number of Characters Per Row :
4, 4
Panel Cutout Dimensions :
Square - 45.00mm x 45.00mm
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC