H0N0F42-500-1047-780N
Part Number:
H0N0F42-500-1047-780N
Actuation Force :
175.36lbf (780.0N)
Length - Extended :
41.220" (1047.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
19.685" (500.00mm)