K0N0KK2-200-589-665N
Part Number:
K0N0KK2-200-589-665N
Actuation Force :
149.51lbf (665.0N)
Length - Extended :
23.189" (589.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
7.874" (200.00mm)