K0N0KK2-150-460-1110N
Part Number:
K0N0KK2-150-460-1110N
Actuation Force :
249.55lbf (1110.0N)
Length - Extended :
18.110" (460.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
5.906" (150.00mm)