K0N0KK2-100-331-665N
Part Number:
K0N0KK2-100-331-665N
Actuation Force :
149.51lbf (665.0N)
Length - Extended :
13.032" (331.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
3.937" (100.00mm)