H0N0F42-350-747-1110N
Part Number:
H0N0F42-350-747-1110N
Actuation Force :
249.55lbf (1110.0N)
Length - Extended :
29.409" (747.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
13.780" (350.00mm)