H0N0F42-450-947-110N
Part Number:
H0N0F42-450-947-110N
Actuation Force :
24.73lbf (110.0N)
Length - Extended :
37.283" (947.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
17.717" (450.00mm)