H0N0F42-410-862-110N
Part Number:
H0N0F42-410-862-110N
Actuation Force :
24.73lbf (110.0N)
Length - Extended :
33.937" (862.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
16.142" (410.00mm)