H0N0F42-300-647-555N
Part Number:
H0N0F42-300-647-555N
Actuation Force :
124.78lbf (555.0N)
Length - Extended :
25.472" (647.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Stroke Length :
11.811" (300.00mm)