KPDO-VPM-12-25-40-V-M
Part Number:
KPDO-VPM-12-25-40-V-M
Description:
Solenoid Valve 12V MANF Mount
In Stock:
1
Features :
Supply Voltage 12VDC
Orifice Diameter :
0.040" (1.00mm)