KPDO-VPM-12-A0-40-V-10
Part Number:
KPDO-VPM-12-A0-40-V-10
Description:
Solenoid Valve 12 Volt 10-32 THD
In Stock:
2
Features :
Supply Voltage 12VDC
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Operating Pressure :
Orifice Diameter :
0.040" (1.00mm)