KPDO-VPM-24-25-40-V-M
Part Number:
KPDO-VPM-24-25-40-V-M
Description:
Solenoid Valve 24V MANF Mount
In Stock:
2
Features :
Supply Voltage 24VDC
Orifice Diameter :
0.040" (1.00mm)