22WHB500100
Part Number:
22WHB500100
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Height :
1.425" (36.20mm)
Mounting Type :
Arrowhead, Winged
Opening Size :
0.500" L x 1.000" H (12.70mm x 25.40mm)
Panel Hole Size :
0.187" (4.75mm)