22CC50D1000B
Part Number:
22CC50D1000B
Description:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Color :
Black
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
1.000" (25.40mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Width :
0.500" (12.70mm)