22WHA500075
Part Number:
22WHA500075
Description:
CBL CLP WIRE SADDLE NAT FIR TREE
Height :
1.219" (30.96mm)
Mounting Type :
Fir Tree, Winged
Opening Size :
0.500" L x 0.750" H (12.70mm x 19.05mm)
Panel Hole Size :
0.187" (4.75mm)