CCH62-S10-M0
Part Number:
CCH62-S10-M0
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.620" (15.75mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Width :
0.500" (12.70mm)