CCH31-S10-M0
Part Number:
CCH31-S10-M0
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.310" (7.87mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Width :
0.500" (12.70mm)