22CC50D0437
Part Number:
22CC50D0437
Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Color :
Natural
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.437" (11.10mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Width :
0.500" (12.70mm)