22WHA375050
Part Number:
22WHA375050
Description:
CBL CLP WIRE SADDLE NAT FIR TREE
Height :
0.922" (23.42mm)
Mounting Type :
Fir Tree, Winged
Opening Size :
0.375" L x 0.500" H (9.52mm x 12.70mm)
Panel Hole Size :
0.187" (4.75mm)