TMSTHS11-D0
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
TMSTHS11-D0
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR MULT STUD 7/16"
In Stock:
908
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Black
For Use With/Related Products :
M, I, S, LH, H Ties
Material :
Nylon, Impact Resistant, Weather Resistant
Mounting Type :
Stud, 7/16" (M11)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.95" L x 1.00" W x 1.10" H (49.5mm x 25.4mm x 27.9mm)