ABM100-A-C15
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
ABM100-A-C15
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR QUAD ADH 2=QTY2
In Stock:
297
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Ivory
For Use With/Related Products :
M, I, S Ties
Material :
Nylon
Mounting Type :
Adhesive, Screw, #6 (M3)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)