ABM100-S6-D69
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
ABM100-S6-D69
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR QUAD SCREW #6 NAT
In Stock:
382
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Natural
For Use With/Related Products :
M, I, S Ties
Material :
Nylon, Flame Retardant
Mounting Type :
Screw, #6 (M3)
Size / Dimension :
1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)