CPM122S-C
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
CPM122S-C
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR SNGLE SILVER
In Stock:
999
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Silver
For Use With/Related Products :
M, I, S Ties
Material :
Steel, Zinc Plated
Mounting Type :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.82" L x 1.22" W x 0.17" H (71.7mm x 31.0mm x 4.3mm)