TM3S8-C86
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
TM3S8-C86
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR DUAL SCREW #8 BLU
In Stock:
450
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Blue
For Use With/Related Products :
S, LH Ties
Material :
Nylon, Metal Detectable
Mounting Type :
Screw, #8 (M4)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.86" L x 0.61" W x 0.37" H (21.8mm x 15.5mm x 9.4mm)