ABM112-S6-D
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
ABM112-S6-D
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR QUAD SCREW #6 WHT
In Stock:
986
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
White
For Use With/Related Products :
M, I, S Ties
Material :
Nylon
Mounting Type :
Screw, #6 (M3)
Size / Dimension :
1.12" L x 1.12" W x 0.16" H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm)