ABM112-A-D
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
ABM112-A-D
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR QUAD ADH 2=QTY2
In Stock:
774
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
White
For Use With/Related Products :
M, I, S Ties
Material :
Nylon
Mounting Type :
Adhesive, Screw, #6 (M3)
Size / Dimension :
1.12" L x 1.12" W x 0.16" H (28.4mm x 28.4mm x 4.2mm)