PM2H25-M30
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
PM2H25-M30
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR SGL PUSH MNT BLK
In Stock:
761
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Black
For Use With/Related Products :
M, I, S Ties
Material :
Nylon, Heat Stabilized for Temperatures up to 239°F
Mounting Type :
Push In - Arrowhead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.38" L x 0.30" W x 0.62" H (9.7mm x 7.6mm x 15.8mm)