MPWM-H56-Q
Manufacturer:
Panduit Corporation
Part Number:
MPWM-H56-Q
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Description:
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
In Stock:
88
Manufacturer :
Panduit Corporation
Category :
Color :
Silver
For Use With/Related Products :
Pan-Steel® MLT and MLTFC (Standard, Light-Heavy, Heavy), MLTC (Heavy) Ties
Material :
Stainless Steel 304
Mounting Type :
Push In - Arrowhead, Winged
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.84" L x 0.29" W x 0.56" H (21.3mm x 7.3mm x 14.2mm)