PM4HSD-S-AC24VSW
Part Number:
PM4HSD-S-AC24VSW
Description:
RELAY TIME DELAY 100SEC 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Mounting Type :
Panel Mount
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Supply :
24VAC