S1DX-A4C60M-AC120V
Part Number:
S1DX-A4C60M-AC120V
Description:
RELAY TIME DELAY 60MIN 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Delay Time :
3 Min ~ 60 Min
Voltage - Supply :
100 ~ 120VAC