PM4HSDM-S-AC24VS
Part Number:
PM4HSDM-S-AC24VS
Description:
RELAY TIME DELAY 100SEC 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Mounting Type :
Panel Mount
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Supply :
24VAC