PM4HSDM-S-AC24V
Part Number:
PM4HSDM-S-AC24V
Description:
RELAY TIME DELAY 100SEC 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Mounting Type :
Socketable
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
24VAC