S1DXM-M4C60M-DC12V
Part Number:
S1DXM-M4C60M-DC12V
Description:
RELAY TIME DELAY 60MIN 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Delay Time :
0.5 Sec ~ 60 Min
Voltage - Supply :
12VDC