S1DXM-M4C30M-AC220V
Part Number:
S1DXM-M4C30M-AC220V
Description:
RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Delay Time :
0.2 Sec ~ 30 Min
Voltage - Supply :
200 ~ 220VAC