S1DXM-M4C10M-AC24V
Part Number:
S1DXM-M4C10M-AC24V
Description:
RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Delay Time :
0.05 Sec ~ 10 Min
Voltage - Supply :
24VAC