S1DXMM4C10HAC120V
Part Number:
S1DXMM4C10HAC120V
Description:
RELAY TIME DELAY 10HRS 5A 250V
Circuit :
4PDT (4 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Delay Time :
0.05 Min ~ 10 Hrs
Voltage - Supply :
100 ~ 120VAC