S1DXM-M2C60M-DC24V
Part Number:
S1DXM-M2C60M-DC24V
Description:
RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V
Circuit :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
7A @ 250VAC
Delay Time :
0.5 Sec ~ 60 Min
Voltage - Supply :
24VDC