S1DXM-M2C60M-AC120V
Part Number:
S1DXM-M2C60M-AC120V
Description:
RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V
Contact Rating @ Voltage :
7A @ 250VAC
Delay Time :
0.5 Sec ~ 60 Min
Voltage - Supply :
100 ~ 120VAC