S1DXM-M2C30M-AC240V
Part Number:
S1DXM-M2C30M-AC240V
Description:
RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Contact Rating @ Voltage :
7A @ 250VAC
Delay Time :
0.2 Sec ~ 30 Min
Voltage - Supply :
220 ~ 240VAC