S1DXM-M2C10H-AC240V
Part Number:
S1DXM-M2C10H-AC240V
Description:
RELAY TIME DELAY 10HRS 7A 250V
Circuit :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating @ Voltage :
7A @ 250VAC
Delay Time :
0.05 Min ~ 10 Hrs
Function :
Programmable (Multi-Function)
Voltage - Supply :
220 ~ 240VAC