H3M-H-AC100/110/120-C
Part Number:
H3M-H-AC100/110/120-C
Description:
RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
100 ~ 120VAC