H3M-H-AC100/110/120-A
Part Number:
H3M-H-AC100/110/120-A
Description:
RELAY TIME DELAY 5MIN 5A 250V
Contact Rating @ Voltage :
5A @ 250VAC
Delay Time :
0.05 Sec ~ 5 Min
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
100 ~ 120VAC