H2C-F-AC24-B
Part Number:
H2C-F-AC24-B
Description:
RELAY TIME DELAY 6HRS 6A 250V
Contact Rating @ Voltage :
6A @ 250VAC
Function :
On-Delay
Mounting Type :
DIN Rail
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Supply :
24VAC