H2C-AC120-B
Part Number:
H2C-AC120-B
Description:
RELAY TIME DELAY 6HRS 6A 250V
Contact Rating @ Voltage :
6A @ 250VAC
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
120VAC